sadsad x
asdasd
Hisarüstü  - İnşaat

Mantolama Dübeli Plastik Çivili (EPS)

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Mantolama Dübeli Plastik Çivili (EPS)

  Ürün Özellikleri:

  Plastik çivili
  EPS dübeli
  Geniş başlıklı
  500 adet ve katlarında sipariş verilebilir.
  Renevasyon binalarda güvenli tutunma bölgesi ve duvar yamuklukları hesabı yapılamayan duvar yüzeylerinde kullanılmak üzere tasarlanmış eğitimsiz uygulamacıların hatalarını en aza indirgeyebilen bir yırtılma  yapısına sahiptir. Dübel 2,5 cm den sonra dereceli olarak 10 santimden 11 santime kadar açılma yapar, ana kalınlığı yakaladığı noktada net tutunmayı sağlar. Kesme ve aderens değerleri  renavasyon binalarda dünya standartındadır. Ürün boy seçimi izolasyon kalınlığı +5 cm olmalıdır. Matkap çapı güvensiz yüzeylerde 10 mm güvenli sağlam yüzeylerde 11 mm olmalıdır. Bu çaplara uyulmaz ise müşteri şikayeti oluşur.

   

  Dar başlıklı ısı yalıtım dübeli düz ve dar EPS malzeme uygulaması için tasarlanmış kaliteli dübel seçimi sistem açısından çok önemlidir. Yalıtım levhalarının uygulama yüzeyine mekanik olarak tespit etmek için kullanılan geri dönüşüme uğramamış plastikten mamül veya tercihen PE esaslı 0,20 kN çekme dayanımına sahip mekanik tespit elemanıdır.

  Kısa Açıklama :  ÖDEME ŞEKLİ : Nakit veya 120 Günlük Çek. 
  TESLİM SÜRESİ : 7-10 İş günü içerisinde teslimatı yapılmaktadır. Teklifin onayı ve ödemenin yapılması ile yürürlüğe girecektir.
  TESLİMAT ŞARTLARI : Teslim süresi talep edilen ürünlere göre farklılık gösterebilir. Teslim terminleri kesin siparişiniz öncesinde mutlaka revize edilecektir.
  NAKLİYAT: İstanbul, İzmit, Gebze, Tekirdağ, Edirne dahil, Diğer iller dahil değildir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.