sadsad x
asdasd
Hisarüstü  - Mekanik

İçme Suyu Prizmatik Modüler Su Deposu

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Hisarüstü Prizmatik Modüler Paslanmaz Su Deposu
  MONTAJ TALEP FORMU, İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.   
  Bilgilendirme;

  • Deponun kurulacağı ve kullanılacağı zemin düzgün, sert ve su terazisiyle gönyeye alınmış düz bir zemin olmalıdır. İleride komple veya bölgesel çöküntüler meydana gelmemelidir.
  • Deponun kurulacağı ve kullanılacağı zemin, depoyu zedeleyebilecek taş, metal çapak, saplama ucu vs. kesici ve delici materyallerden temizlenmiş olmalıdır.
  • Depo bir platform üzerinden kullanılacaksa, platform yüzeyi gözenekli olmamalı, düz bir satıh olmalıdır. Ayrıca, platformun kurulacağı zemin de düzgün ve sert olmalı, platform su terazisi ile gönyeye alınmalıdır.
  • Deponun etrafında kurulum ve sonradan yapılacak servis işlemleri için yeterli boşluğun bulunmasına özen gösterilmelidir.
  • Deponun kurulumu ve giriş – çıkış bağlantıları, sıhhi tesisatçı veya uzman kişilerce yapılmalıdır.
  • Deponun etrafında giriş – çıkış hatları çekilirken, depo yakınında kaynak yapılmamalıdır. Kaynak yapılması zorunlu ise, öncelikle depo mutlak surette izole edilmeli ve kaynak işlemi sırasında zedelenmelerden korunmalıdır.
  • Depo montajının yapılacağı mahalde depo çevresinde en az 50 cm çalışma alanı kalacak şekilde kaide betonu atılır. Kaide betonu yüksekliği en az 10 cm olmalıdır. Kaide betonu imalatının mümkün olmadığı mahallerde de prizmatik modüler su depoları için tasarlanmış polietilen kaide temin edilir.
  • Depo üst sacı ile depo montajının yapılacağı mahalin tavanı arasında bulunan mesafe en az 30 cm olmalıdır. Deponun bu çalışma boşlukları, depo montajı tamamlandıktan sonraki süreçte de nihai kullanıcının bakımını, su seviyesi kontrolünü ve periyodik temizliğini yapabilmesi için gereklidir.

  Hisarüstü İnşaat Prizmatik Paslanmaz Modüler Su Deposu
  > MODÜLER SU DEPOSU

  Parçalar halinde imal edilen, montaj yapılacak alana parçalar halinde taşınan, kaynak gerekmeksizin tamamen civatalarla birleştirilerek oluşturulan özel bir depo tipidir.

  Kolay kurulumu, pratik kullanımı ve diğer tip depolarla kıyaslanmayacak kadar sağlıklı standartlarda su muhafazası nedeniyle dünyanın tercih ettiği bir üründür.

  En dar alanlara bile taşınarak montajı gerçekleştirilebilmektedir. Kolaylıkla demonte (sökülerek) edilerek başka yerlere taşınabilir,tekrar monte edilebilir.

  Depolar yerden yüksek platformlar üzerine, çatıya, kulelere ve mevcut binaların içlerine kolaylıkla monte edilebilmektedir.

  Hijyenik ve uzun süre bakım gerektirmediği için sağlıklıdır.

   

  > BOYUTLAR VE TASARIM

  Depolama hacmi 1,26 m³ ile 1000 m³ arasındadır. Gerek duyulduğunda depo hacminin yerinde artırılması veya demonteedilerek başka yere kolaylıkla yeniden kurulması mümkündür.

   
  > NAKLİYE VE MONTAJ

   Modüler su depolarının montajı kolay olduğu için her zaman aynı standart ve kalitede ürün ortaya çıkar. Montaj için özel kalifiye elemana veya özel ekipmana ihtiyaç yoktur. Bir supervisor eşliğinde ve basit el aletleriyle herhangi bir montaj ekibi tarafından yapılabilir. Ayrıca modüler depoların demonte halinde az yer kaplaması, nakliyesinin de oldukça kolay ve ucuz olmasını sağlar.


   > DAYANIKLILIK

   Çelik levhalar, yüksek tonajlı preslerde derin çekme yöntemi ile imal edilirler. Bu sebepten dolayı depoyu oluşturan paneller basınca karşı dayanıklıdır.


   Modüler depolar, Ultra viole (UV) ışınlarına karşı dirençli olup, ağır darbelere, her türlü hava şartlarına, ağır yüklere, depremlere karşı dayanımları ise test edilmiştir.

   
  > SIZDIRMAZLIK

  Modüler depoları oluşturan paneller arasındaki sızdırmazlık,depo içindeki sıvı cinsine bağlı olarak seçilen özel kimyasal contalar ilesağlanır. Bu esnek contalar birbirlerine çok iyi adapte edildiğinden, büyük sıcaklık değişimlerinde bile depoların sızıntı yapması mümkün değildir. Montajı tamamlanmış modüler deponun kontrolü gözle rahat bir şekilde yapılabildiği gibi, depo içindeki suyun donması veya deponun zarar görmesi durumunda, zarar gören parçalar kolaylıkla yenileriyle değiştirilebilir.

   

  > İZOLASYON

   Değişken hava koşullarına karşı modüler su depolarını oluşturan paneller, izole edilebilmekte ve soğuk su deposu olarakkullanılabilmektedir.

    

  > SU KALİTESİ

  Depoyu oluşturan panellerin yüzeylerinin pürüzsüz ve parlak olmasından dolayı depo yüzeyi kir, pislik tutmaz ve bakteriler barınamaz.
  Depo içine hiçbir şekilde ışık sızmadığından yosun oluşması mümkün değildir. Modüler depoyu oluşturan paneller sıcak daldırma galvaniz kaplı veya paslanmaz çelik levhalardan imal edildiğinden dolayı hijyeniktir, gıda endüstrisinde ve içme suyu depolanmasında en sıhhi malzemedir. Modüler depolar, tozun ve böceklerin, hiçbir yerden giremeyeceği şekilde dizayn edilmiştir.

   
  > BAKIM VE ONARIM

  Modüler depoların yan tarafında bulunan temizleme ve bakım kapağı, deponun içine girilerek deponun bakım ve onarımının rahatlıkla yapılabilmesini sağlar. Modüler deponun zarar görmesi durumunda, zarar gören paneller, basit el aletleri ile yenileri ile değiştirilerek depo eski haline getirilir.Deponun boşaltılması işlemi depo üzerinde bulunan boşaltma vanasından kolaylıkla yapılır.

   
  > FİZİKSEL ÖZELLİKLER

  Modüler depoları oluşturan panellerin basma, burulma, çekme mukavemetleri kabul edilebilir değerlerdedir. Çelik levhalardan oluşan modüler depoların kullanım ömrü diğer depoların kullanım ömründen çok daha uzundur. Büyük depolama hacimlerinde sıvı basıncından dolayı malzeme deformasyonu söz konusu değildir ve modüler depo içindeki sıvı UV ışınlarından etkilenmez.

   

  • Tüm parçalar özel malzeme ve üretim teknikleriyle hazırlandığından, uzun yıllar bakım gerektirmez.

  • Emsallerine göre daha uzun ömürlü ve mukavemetlidir.

  • Emsallerine göre daha sağlamdır.

  • Tüm parçalar standart olduğundan, zedelenen veya bozulan parçalar istendiğinde kolaylıkla değiştirilebilir.

  • Nakliye ve termin süresi bakımından avantajlıdır.

  • Montajı daha kolay ve hızlıdır.

  • İstenilen ölçü ve kapasitelerde birleştirilerek çözüm üretilebilir.

  • Kaynaklı depolarda kaynak yapılan yerler zamanla oksitlenme yapacaktır. Bu da deponun ömrünü kısaltır.

  • Modüler depo istenildiği zaman kolayca sökülüp başka yere taşınıp monte edilebildiği gibi, sonradan kapasite arttırımı içindekolaylıkla parça eklenebilir.

    

  > KULLANIM ALANLARI

  Modüler su depoları çok çeşitli alanlarda ve esnek kullanım şekilleriyle kullanılabilmektedir. Sağlıklı ve temiz suya ihtiyaç duyulan her yerde güvenle kullanılabildiği gibi, tarım ve sanayi alanlarında da çeşitli çözümler sunmaktadır.

  Kısa Açıklama :

  ÖDEME ŞEKLİ : Nakit veya 90 Günlük Çek.
  TESLİM SÜRESİ : 4 hafta olup teklifin onayı ve ödemenin yapılması ile yürürlüğe girecektir.
  TESLİMAT ŞARTLARI : Teslim süresi talep edilen ürünlere göre farklılık gösterebilir. Teslim terminleri kesin siparişiniz öncesinde mutlaka revize edilecektir.
  NAKLİYAT : Fiyatlarımıza nakliyat ve montaj dahildir.
  ÖNEMLİ: Sipariş vermeden önce aşağıda bulunan kontrol formunu doldurup temsilcinize gönderiniz.

  Lütfen Dikkat : Ödemenin Hisarüstüne ulaştığı tarihteki kur baz alınacaktır


  <

  Ek Bilgiler 1 :

  Ödemenin Hisarüstü'ne ulaştığı tarihteki kur baz alınacaktır.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.